سیستم‌ های تهویه مطبوع سرمایش/گرمایش جدید سینکو (سیستم‌ های تبریدی از نوع پمپ گرمایی)

در 13 نوامبر  2018 سینکو دستگاه‌ های تهویه مطبوع جدید خود از نوع پمپ گرمایی که با همکاری دایکین تولید شده‌ اند را ارائه نمود. این دستگاه‌ های جدید قابلیت بیشتری از نظر حجم هوا و ظرفیت نسبت به مدل‌ های متداول پیشین را دارا هستند. پمپ‌ های گرمایی جدید سینکو با کاهش ابعاد، باعث کاهش فضای مورد نیاز برای نصب محصول شده است.

در ضمن ماژول بندی کردن مبدل حرارتی موجب طراحی و تولید خط جریانی شده تا در کنار کاهش افت فشار، کیفیت محصولات تولیدی نیز افزایش یابد. به کمک قابلیت کنترل حجم مبرد، محصول تولیدی قادر به کنترل دقیقتر دما بوده و عملکرد بهتری ارائه می‌ دهد. در فصل زمستان با کنترل رطوبت در سطحی پایدار و ثابت، این محصول می‌ تواند آسایش بیشتری برای مصرف کننده به ارمغان آورد و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود.

همچنین با افزایش قابلیت سیستم کنترل صرفه جویی در مصرف انرژی مانند سرد شدن هوا تحت تاثیر ورود هوای بیرونی به داخل و کنترل غلظت CO2، این سیستم تهویه مطبوع می‌ تواند به عنوان یک سیستم سرمایش یا گرمایش در مکان‌ های مختلف شامل: کارخانه ها، کارگاه‌ ها، مدارس و … مورد استفاده قرار گیرد. برای اطمینان از عملکرد مناسب تمام سیستم‌ ها به طور کامل تحت آزمایش قرار می‌ گیرند.

سینکو هدف خود را پاسخ به نیاز مشتریان برای تامین هوایی تمیز و سالم از طریق توسعه سیستم‌ های مطمئن و پربازده قرار داده است.

وب سایت سینکو

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.