معرفی داروی آندوکسان کمپانی بکستر

" کمپانی بکستر، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در دنیا می‌باشد که از بدو تأسیس تاکنون با هدف افزایش کارایی و امنیت درمان و بهبود کیفیت زندگی بیماران قدم های استواری در زمینه درمان بیماران هموفیلی و مبتلایان به نقص سیستم ایمنی، سرطان و ... برداشته است "

كمپاني بكستر، يكي از بزرگترين توليد كنندگان محصولات دارويي و تجهيزات پزشكي در دنيا مي‌باشد كه از بدو تأسيس تاكنون با هدف افزايش كارايي و امنيت درمان و بهبود كيفيت زندگي بيماران قدم هاي استواري در زمينه درمان بيماران هموفيلي و مبتلايان به نقص سيستم ايمني، سرطان و … برداشته است
شركت كاروانديشه طی سالها همکاری با کمپانی بکستر برخی از مهمترین داروهای خاص و حیاتی را به شبکه دارویی کشور وارد نموده و توانسته کاملاً اعتماد پزشکان متخصص و بیماران مبتلا را جذب نماید.
در ادامه به معرفی یکی از این داروها به نام اندوکسان می پردازیم.
داروي اندوكسان
حدود 50 سال است كه اين دارو به عنوان مؤثرترين داروی ضد سرطان در دنيا شناخته شده و مورد استفاده قرار مي گيرد. اندوكسان نام تجاري كمپاني بكستر براي داروي سيكلوفسفاميد مي‌باشد. سيكلوفوسفامايد يك داروي سايتو توكسيك است (دارويي كه از رشد سلولهاي بدخيم جلوگيري مي نمايد) كه به تنهايي و يا همراه با ديگر داروها در درمان انواع سلولهاي سرطاني استفاده مي شود.
كار و انديشه داروي اندوكسان را در اشكال مختلف 200mg ( تزريقي)، 500mg ( تزريقي) و 50 ميلي گرمي( قرص) به ايران وارد مي نمايد.
در حال حاضر از اين دارو، در مراكز درماني كشور، به شكل گسترده اي براي درمان لوسمي ( سرطان خون)، لنفوم هوجگين و غيرهوجگين، سـرطان تخمـدان، پستـان و ريه، بيماريهاي خود ايمني و سركوب سيستم ايمني قبل از انجام پيوند عضو استفاده مي‌شود.

 

 

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.