گزارش کنگره محک 14 الی 16 شهریور ماه 1397

 

                                                                          

سومین کنگره دوسالانه بین المللی آنکولوژی کودکان

محل برگزاری: بیمارستان محک

زمان:14 الی 16 شهریور 97

دبیر اجرایی کنگره: سرکار خانم دکتر تشویقی

دبیر علمی کنگره: جناب آقای دکتر مهرور

اسپانسر اصلی کنگره: شرکت کار و اندیشه

سومین كنگره دوسالانه بين‌ المللی آنكولوژی كودكان بزرگ داشت پرفسور پروانه وثوق به همراه بخش دانشجويی 14 تا 16 شهریور 1397 در بيمارستانِ خيريه محك «تنها بيمارستان فوق تخصصى سرطان كودكان در خاورميانه» برگزار شد.

اين كنگره علمى با همكارى انجمن خون و سرطان كودكان ايران، انجمن خون و سرطان كودكان آلمان (GPOH) و همراهى مراكز علمى و دانشگاه‌های علوم پزشكی كشور با امتياز بازآموزی برای گروه ‎های پزشكی و پيراپزشكی برگزار شد. گروه‌ های هدف این کنگره بین‌ المللی فوق‌ تخصصان خون و آنکولوژی، متخصصان کودکان، متخصصان رادیوتراپی، جراحان و جراحان مغز و اعصاب، متخصصان پاتولوژی و ژنتیک، متخصصان بیهوشی و طب درد، متخصصان داخلی، متخصصان رادیولوژی، روانپزشکان، داروسازان، پرستاران، روان شناسان، مددکاران اجتماعی، گروه‌ های پیراپزشکی و دانشجویان پزشکی بودند.

شرکت کار و اندیشه نماینده کمپانی های  BAXTER و SHIRE اسپانسر اصلی این کنگره بود که علاوه بر پذیرایی میان وعده در تمام روزهای کنگره، عهده دار برگزاری شام کنگره در پنج شنبه مورخه 15 شهریور نیز بود  و حدود 250 نفر از پزشکان و عوامل برگزار کننده کنگره در این برنامه صمیمی حضور داشتند.

 

 

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.