انتشارات شرکت کار و اندیشه

بخش فرهنگی شرکت کار ‌و ‌اندیشه با گذشت چهارده سال از آغاز فعالیتش در سال 1382 به چاپ و انتشار کتاب‌ های متنوعی در حیطه‌ های مختلف پرداخته است. اولین کتاب به چاپ رسیده از این مجموعه کتاب «روحی برای آفریدن» است که به بررسی جنبه‌ های معنوی هنرهای رزمی می‌ پردازد.

از کتاب‌ های دیگر منتشر شده می‌ توان به «عصر سرعت»، «به ‌سوی اندیشه کارآمد» و «کسب و کار اخلاق گرایانه» اشاره نمود. همچنین بخش فرهنگی شرکت کار و اندیشه با همکاری بخش پزشکی‌‌ دارویی شرکت کتاب‌ هایی در زمینه دیالیز، سرطان و بیماری‌ های خونی تهیه و به چاپ رسانده است که می‌ توان کتاب‌ های «دیابت و دیالیز صفاقی»، «تغذیه سالم»، «دیالیز صفاقی و شما» و ‌«کتاب مرجع دیالیز صفاقی» را نام برد.

کتاب‌ های متنوع دیگری با نام‌ های «خودآموز زبان ژاپنی»، «گزیده اشعار حاج قدسی یزدی» و «خورشید در مه» نیز طی چند سال گذشته به چاپ رسیده است.

همچنین مجموعه کتاب‌ های «اندیشه سلامت» با عناوین «سرطان مغز»،‌ «سرطان روده»، «سرطان کبد»و … که به صورت رایگان در اختیار بیماران و سازمان‌ های مرتبط قرار گرفته از دیگر فعالیت‌ های این بخش می‌ باشد. این بخش چند کتاب مرجع و نفیس را از حدود 5 سال پیش در حال تهیه دارد که تا سال آتی منتشر شده و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.