برگزاری نمایشگاه نقاشی کودکان کار

نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان کار با موضوع آلودگی هوا و با شعار «هوای شهرم را آبی کشیدم» برای حمایت از این کودکان عصر سه‌شنبه بیست ‌و نهم دی ‌ماه در گالری شرقی برج میلاد تهران برگزار شد. جمعی از هنرمندان، نیکوکاران و ورزش کاران هم‌زمان با برپایی این نمایشگاه، از طرف‌داران خود برای حمایت از کودکان کار دعوت به عمل آوردند.

رضا یزدانی، رویا تیموریان، وحید طالب‌ لو، طناز طباطبایی، برزو ارجمند، سیدعلی صالحی، رضا کاظمی، امیرعلی نبویان، امیر آقایی، شبنم مقدمی، اشکان خطیبی، آرش کشاورزی، سید محمد موسوی، سیاوش صفاریان‌پور، شهرزاد عبدالمجید، شهرام گیل آبادی، مژده لواسانی، شراره رخام و …  از جمله این عزیزان بودند.

پیش از این نیز، هنرمندان و ورزش کاران مذکور از دوست داران خود درخواست کرده بودند تا با مراجعه به نمایشگاه خیریه نقاشی کودکان کار و خرید آثار آنان در تامین هزینه‌ های آموزشی و مدارس آنان همکاری نمایند. در این نمایشگاه یک روزه، که با مشارکت برج میلاد تهران، شرکت کار و اندیشه و هفته‌ نامه تهران شهر از ساعت 9 صبح تا 21 شب برگزار شد، نقاشی‌ های کودکان کار دو مدرسه صبح رویش در منطقه 12 و ایلیا در منطقه 20 با موضوع آلودگی هوا در معرض دید عموم قرار گرفت تا عواید فروش این آثار به نفع کودکان کار این دو مدرسه هزینه شود. گفتنی است شرکت کار و اندیشه با خرید تعدادی از این تابلوهای نقاشی در این امر مشارکت داشت.

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.