تنیس آزادی

بزرگ‌ ترین گردهمایی تنیس کشور، با حضور برترین‌ های این رشته در رده‌ های سنی مختلف از 17 لغایت 25 اردیبهشت ماه 1394 در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. در این جشنواره که پس از بازسازی تمامی زمین‌ های تنیس مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، 389 تنیس باز زن و مرد در 11 جدول مسابقه به شرح ذیل و در همه رده‌ های سنی حضور داشتند:

بانوان

آزاد انفرادی

آزاد دو نفره

زیر 10 سال انفرادی

زیر 14 سال انفرادی

آقایان

آزاد انفرادی

آزاد دو نفره

زیر 10 سال انفرادی

زیر 14 سال انفرادی

زیر 14 سال دو نفره

زیر 18 سال انفرادی

زیر 18 سال دو نفره

در پایان این رقابت‌ ها که در بخش انفرادی به صورت 2 سِت از 3 ست و در هر ست با سیستم تای برک و در بخش 2 نفره به صورت NO ADD و در ست سوم سوپر تای برک برگزار شد. در رده سنی آزاد اشکان شکوفی، حسام یزدی را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید. همچنین در بخش 2 نفره زوج آنوشا شاه قلی و محسن حسین‌ زاده تیم حامد یزدی و حسام یزدی را شکست دادند و در جایگاه نخست ایستادند.

در ادامه این رقابت‌ ها و در بخش انفرادی بانوان صدف صادق وزیری هلیا غفرانی را شکست داد و قهرمان شد. در بخش دوبل نیز غزاله ترکمن و صدف صادق وزیری با غلبه بر نگین و شهرزاد شیخ صراف فاتح بازی‌ ها شدند.

با مشخص شدن نفرات برتر این مسابقات که با پوشش زنده تلویزیونی نیز همراه بود، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز نقدی با حضور مهر افزا منوچهری نایب رییس بانوان ار کیمیایی دبیر فدراسیون، فیروز افخمی رییس کمیته پیش کسوتان، فرشاد صفتی رییس کمیته تیم‌ های ملی، امیر صدری مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی آپت، سعید احمدوند سرمربی تیم ملی بزرگ سالان، ندا نوریان و فرناز فصیحی مربیان تیم‌ های ملی بانوان، تقی اکبری و رضا اکبری پیش کسوتان تنیس برگزار و در پایان با اهدا جام و جایزه نقدی ار نفرات برتر تقدیر شد.

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.