فرش قرمز فیلم روز مبادا

آیین دیدار با عوامل فیلم «روز مبادا» دوم اردیبهشت‌ ماه ۹۴ در سینما فرهنگ برگزار شد. در این برنامه که یکی از پر ازدحام‌ ترین فرش قرمزهای گروه هنر و تجربه بود و با استقبال زیاد اهالی هنر و رسانه برگزار شد، برخی مهمانان پیش از نمایش این فیلم، ضمن امضای پوستر آن، در فضایی صمیمانه به گپ و گفت پرداختند. هوشنگ گلمکانی، لیلی گلستان، رضا درستکار، سام قریبیان، بهاره رهنما، محمدرضا دلپاک، کوهیار کلاری، مجید برزگر، سروش صحت، عباس یاری، وحید کیلی‌فر، علی تفرشی، امیر پوریا، مجیدرضا مصطفوی، مهرداد صدیقیان، نسیم ادبی، محمدرضا غفاری و… از جمله مهمانان این نمایش ویژه بودند.

در ابتدا فائزه عزیزخانی کارگردان فیلم روز مبادا ضمن خیر مقدم به میهمانان و حاضرین گفت: «دلم می‌ خواست هر کدام تان این جا می‌ ایستادید و احساسی را که من دارم تجربه می‌ کردید.» عزیز خانی در ادامه از دیگر عوامل فیلم برای حضور روی صحنه دعوت کرد. محمد احمدی‌ (تهیه کننده)، شیرین آقا رضاکاشی، مجید عزیز خانی، وحید عزیز خانی، فرزانه گرایلی (بازیگران)، مجید گرجیان (مدیر فیلم برداری)، پرویز آبنار (صدا گذار)، سعید هنرمند (طراح صحنه و لباس)، امید صالحی (عکاس)، حمید برزگر (سازنده آنونس)، علی گراکوهی (صدا بردار)، چاوش هنر آموز (دستیار کارگردان) و سایر عوامل روز مبادا به دعوت نویسنده و کارگردان این فیلم روی صحنه حاضر شدند. وی همچنین جای خالی هدیه تهرانی در این جمع را یاد آور شد و از ایشان به دلیل حضور در روز مبادا تشکر کرد.

محمد احمدی یکی از تهیه‌ کنندگان این فیلم، ضمن تشکر از گروه هنر و تجربه برای اکران درست این گونه فیلم‌ ها، اظهار امیدواری کرد زحمات و کمک‌ های مالی و معنوی انجام شده نتیجه لازم را بدهد. او در پاسخ به این پرسش که چرا تصمیم به تهیه این فیلم گرفته است گفت: «در واقع بعد از خواندن فیلم نامه روز مبادا خود من به خانم عزیزخانی پیشنهاد کردم در تهیه کنندگی این فیلم دخیل شوم و از همان ابتدا احساس می‌ کردم که باید کار خوبی بشود و همین طور هم شد.» او همچنین از نگار اسکندرفر، دیگر تهیه‌ کننده این فیلم هم یاد نمود.

در پایان این آیین و پس از اهدای هدایا به عوامل، فیلم «روز مبادا» به نمایش درآمد.

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.