مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز کیش

مسابقات بين المللی تنيس فيوچرز در سال 2015 ميلادی از 20 دی ماه در جزيره کيش آغاز شد و در روز شنبه 11 بهمن ماه با قهرمانی تنيس بازی از فرانسه به کار خود خاتمه داد.

اين رقابت ها تحت نام آپت سيرکت و زير نظر فدراسيون تنيس جمهوری اسلامی ايران طی سه هفته با حضور 24 کشور آغاز شده که در هفته نخست 88 بازيکن شرکت داشتند که از اين تعداد 23 بازيکن ايرانی و 65 ورزشکار خارجی بودند.

تنيسورهايی از کرواسی، رومانی، اسلواکی، مقدونيه، پرتغال، ايتاليا، اسلوونی، آلمان، روسيه، لهستان، اوکراين، آرژانتين، مالزی، هلند، هند، استراليا، ژاپن، بريتانيا، سنگاپور، تاجيکستان، مونته نگرو، غنا و همچنين 23 بازيکن ايرانی جهت حضور در اين مسابقه ثبت نام نموده اند.

شاندور از مجارستان به عنوان سرداور هفته يازدهم و علی کاتبی داور نشان نقره از ايران نيز به عنوان سرداور هفته‌های دوازدهم و سيزدهم و مسيح صلاح، امير مهدويان، مهدی ملک زاده، سام صدری، سهيل صدری و سينا ابراهيميان به عنوان کادر داوری مسابقات حضور داشتند.

در آخرين روز رقابت ها تنيسور فرانسوی موفق شد با شکست نماينده اسپانيا قهرمانی هفته سيزدهم و پايانی بازی ها را از آن خود کند.

در پايان اين ديدار الکسيس موزياليک فرانسوی موفق شد با نتيجه (6-4 ، 3-6 و 0-6 ) در مجموع 2 بر صفر مقابل فورنل مسترز از اسپانيا به برتری برسد و صاحب عنوان قهرمانی هفته پايانی بازی ها شود. همچنين پيش از اين با برگزاری ديدار پايانی بخش 2 نفره زوج آلمانی توانستند با شکست تيم 2 نفره کرواسی صاحب عنوان قهرمانی شوند.

به اين ترتيب مسابقات بين المللی تنيس فيوچرز با معرفی نفرات برتر به پايان رسيد تا در مجموع 3 هفته مبلغ 30 هزار دلار به عنوان پاداش نقدی اهداء شود.

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.