مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز کیش

مسابقات بين المللي تنيس فيوچرز در سال 2015 ميلادي از 20 دي ماه در جزيره کيش آغاز شد و در روز شنبه 11 بهمن ماه با قهرماني تنيس بازي از فرانسه به کار خود خاتمه داد.

اين رقابت ها تحت نام آپت سيرکت و زير نظر فدراسيون تنيس جمهوري اسلامي ايران طي سه هفته با حضور 24 کشور آغاز شده که در هفته نخست 88 بازيکن شرکت داشتند که از اين تعداد 23 بازيکن ايراني و 65 ورزشکار خارجي بودند.

تنيسورهايي از کرواسي، روماني، اسلواکي، مقدونيه، پرتغال، ايتاليا، اسلووني، آلمان، روسيه، لهستان، اوکراين، آرژانتين، مالزي، هلند، هند، استراليا، ژاپن، بريتانيا، سنگاپور، تاجيکستان، مونته نگرو، غنا و همچنين 23 بازيکن ايراني جهت حضور در اين مسابقه ثبت نام نموده اند.

شاندور از مجارستان به عنوان سرداور هفته يازدهم و علي کاتبي داور نشان نقره از ايران نيز به عنوان سرداور هفته‌هاي دوازدهم و سيزدهم و مسيح صلاح، امير مهدويان، مهدي ملک زاده، سام صدري، سهيل صدري و سينا ابراهيميان به عنوان کادر داوري مسابقات حضور داشتند.

در آخرين روز رقابت ها تنيسور فرانسوي موفق شد با شکست نماينده اسپانيا قهرماني هفته سيزدهم و پاياني بازي ها را از آن خود کند.

در پايان اين ديدار الکسيس موزياليک فرانسوي موفق شد با نتيجه

(6-4 ، 3-6 و 0-6 ) در مجموع 2 بر صفر مقابل فورنل مسترز از اسپانيا به برتري برسد و صاحب عنوان قهرماني هفته پاياني بازي ها شود. همچنين پيش از اين با برگزاري ديدار پاياني بخش 2 نفره زوج آلماني توانستند با شکست تيم 2 نفره کرواسي صاحب عنوان قهرماني شوند.

به اين ترتيب مسابقات بين المللي تنيس فيوچرز با معرفي نفرات برتر به پايان رسيد تا در مجموع 3 هفته مبلغ 30 هزار دلار به عنوان پاداش نقدي اهداء شود

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.