کار و اندیشه حمایت کننده نمایش رد پای صورتی

«کار و انديشه» حمايت کننده نمايش «رد پاي صورتي» نيز بود. نمايشي که اجرايش را از ابتداي خرداد 1393 در سالن استاد ناظرزاده کرماني تماشاخانه ي ايرانشهر شروع کرد. «رد پاي صورتي» به نويسندگي احسان گودرزي و کارگرداني آروند دشت آراي هر شب ساعت 20:00 با بازيگراني چون داريوش موفق، فرزين محدث، کاظم سياحي، ستاره پسياني، رامين سياردشتي، اشکان مهري، ساناز باقري و مارين ميلر به روي صحنه رفت.

ابراهيم حقيقي، در بعد ازظهر باراني چهارمين روز خرداد، زنگ آغاز نمايش «ردپاي صورتي» را نواخت.

تازه‌ترين نمايش گروه ويرگول، نمايشي است که داستان و شخصيت‌هايش برگرفته از انيميشن‎هاي معروف «پلنگ صورتي» و «مورچه و مورچه‌خوار» است و حضور گرافيست مطرح ايراني، استاد ابراهيم حقيقي، در مراسم افتتاحيه، به مناسبت همين ايده و اجرا، انجام شد. دشت‌آراي در صحبت‌هاي کوتاهي درباره نمايش تازه‌اش گفت: « اين نمايش با تلاش بيش از 30 نفر از عوامل پشت صحنه شکل گرفته و اميدوارم مسيري که شروع کرده‌ايم، به خوبي ادامه پيدا کند».

دکتر مجيد سرسنگي، مديرعامل تماشاخانه ايرانشهر هم با اعلام خرسندي از حضور ابراهيم حقيقي در مراسم افتتاحيه نمايش «ردپاي صورتي» و اجراي نمايش‌هايي مستقل و خصوصي در عرصه تئاتر گفت:» من از شرکت ها و نهاد هاي خصوصي که از تئاتر حمايت مي کنند، تشکر مي کنم. اين براي تئاتر امري خوشحال کننده و خجسته است و من اعتقاد دارم که اگر قرار باشد تئاتر ما از اين بن بست خارج شود بايد اجازه دهيم که تئاتر از شکل دولتي آن خارج شود و خصوصي شود و اين بندناف به دولت قطع شود. کمپاني هاي تئاتر خصوصي رقيب دولت نيستند، بلکه همراه دولت هستند. اميدوارم که تحقق روياي همه تئاتري ها يعني يک تئاتر خصوصي که بتواند انديشه هاي خود را تکثير کند و بتواند با مخاطب خود ارتباط برقرار کند را ببينيم».

اسماعيل خلج، الهام کردا، مسعود فروتن، منصور خلج، محمد ساربان، هوشنگ قوانلو، شهرام کرمي، نويد محمدزاده، امير حسين رستمي، محمد حاتمي، فريدون محرابي، جمشيد گرگين، رضا فياضي، شيرين يزدان بخش، جليل فرجاد، رحمت اميني، بهرام شاه محمدلو، آرش دادگر، محمودرضا رحيمي و… مهمانان ديگر اين مراسم بودند که بعد از نواخته شدن زنگ آغازين، به تماشاي اولين اجراي «ردپاي صورتي» نشستند.

از ديگر عوامل اين نمايش مي توان به افراد زير اشاره کرد:

مدير پروژه: سعيده اميرساعي

دستيار کارگردان: امين يزدان نژاد

منشي صحنه: ساناز باقري

طراح لباس: امير اثباتي

طراح صحنه: اميرحسين دواني

طراح گريم: سارا اسکندري

طراحان صدا: بامداد افشار، کاوه ستاري

طراح گرافيک: بهراد جوانبخت

عکاس: رضا قاضياني

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.