کار و اندیشه حمایت کننده نمایش رد پای صورتی

«کار و انديشه» حمايت کننده نمايش «رد پای صورتی» نيز بود. نمايشی که اجرايش را از ابتدای خرداد 1393 در سالن استاد ناظر زاده کرمانی تماشاخانه ی ايران شهر شروع کرد.«رد پای صورتی» به نويسندگی احسان گودرزی و کارگردانی آروند دشت آرای هر شب ساعت 20:00 با بازيگرانی چون داريوش موفق، فرزين محدث، کاظم سياحی، ستاره پسيانی، رامين سياردشتی، اشکان مهری، ساناز باقری و مارين ميلر به روی صحنه رفت.

ابراهيم حقيقی، در بعد ازظهر بارانی چهارمين روز خرداد، زنگ آغاز نمايش «رد پای صورتی» را نواخت.

تازه‌ ترين نمايش گروه ويرگول، نمايشی است که داستان و شخصيت‌ هايش برگرفته از انيميشن‎ های معروف «پلنگ صورتی» و «مورچه و مورچه‌ خوار» است و حضور گرافيست مطرح ايرانی، استاد ابراهيم حقيقی، در مراسم افتتاحيه، به مناسبت همين ايده و اجرا، انجام شد. دشت‌ آرای در صحبت‌ های کوتاهی درباره نمايش تازه‌ اش گفت: « اين نمايش با تلاش بيش از 30 نفر از عوامل پشت صحنه شکل گرفته و اميدوارم مسيری که شروع کرده‌ ايم، به خوبی ادامه پيدا کند».

دکتر مجيد سرسنگی، مدير عامل تماشاخانه ايران شهر هم با اعلام خرسندی از حضور ابراهيم حقيقی در مراسم افتتاحيه نمايش «رد پای صورتی» و اجرای نمايش‌ هايی مستقل و خصوصی در عرصه تئاتر گفت:» من از شرکت ها و نهادهای خصوصی که از تئاتر حمايت می نمایند، تشکر می کنم. اين برای تئاتر امری خوشحال کننده و خجسته است و من اعتقاد دارم که اگر قرار باشد تئاتر ما از اين بن بست خارج شود بايد اجازه دهيم که تئاتر از شکل دولتی آن خارج شود و خصوصی شود و اين بندناف به دولت قطع شود. کمپانی های تئاتر خصوصی رقيب دولت نيستند، بلکه همراه دولت هستند. اميدوارم که تحقق رويای همه تئاتری ها يعنی يک تئاتر خصوصی که بتواند انديشه های خود را تکثير کند و بتواند با مخاطب خود ارتباط برقرار کند را ببينيم».

اسماعيل خلج، الهام کردا، مسعود فروتن، منصور خلج، محمد ساربان، هوشنگ قوانلو، شهرام کرمی، نويد محمدزاده، امير حسين رستمی، محمد حاتمی، فريدون محرابی، جمشيد گرگين، رضا فياضی، شيرين يزدان بخش، جليل فرجاد، رحمت امينی، بهرام شاه محمدلو، آرش دادگر، محمودرضا رحيمی و… مهمانان ديگر اين مراسم بودند که بعد از نواخته شدن زنگ آغازين، به تماشای اولين اجرای «رد پای صورتی» نشستند.

از ديگر عوامل اين نمايش می توان به افراد زير اشاره کرد:

مدير پروژه: سعيده اميرساعی

دست يار کارگردان: امين يزدان نژاد

منشی صحنه: ساناز باقری

طراح لباس: امير اثباتی

طراح صحنه: اميرحسين دوانی

طراح گريم: سارا اسکندری

طراحان صدا: بامداد افشار، کاوه ستاری

طراح گرافيک: بهراد جوان بخت

عکاس: رضا قاضيانی

Device rotate

لطفاً برای تجربه کاربری بهتر دستگاه خود را ۹۰ درجه بچرخانید.