Menu

پر بیننده ترین اخبار

مشروح

همکاری کار و اندیشه در پروژه های سفارتخانه چین و ژاپن

japon.jpg

1394/04/20 | کارواندیشه

" شهریور 1389، تاریخ آغاز پروژه عظیم ساخت سفارت جدید ژاپن در زعفرانیه تهران است. پروژه ای 8000 متر مربعی که با نظارت دقیق مهندسان ژاپنی و با همکاری مهندسان و متخصصان زبده ایرانی در دو فاز اداری و مسکونی در حال تکمیل است.
"

سفارت ژاپن در تهران

شهریور 1389، تاریخ آغاز پروژه عظیم ساخت سفارت جدید ژاپن در زعفرانیه تهران است. پروژه ای 8000 متر مربعی که با نظارت دقیق مهندسان ژاپنی و با همکاری مهندسان و متخصصان زبده ایرانی در دو فاز اداری و مسکونی در حال تکمیل است. بخش اداری این ساختمان شامل سه بلوک A، B و C است و بخش مسکونی آن را فضاهای خصوصی (مخصوص سفیر و کاردارها) و فضاهای عمومی (شامل سالن های کنفرانس و...) تشکیل می دهند.

حساسیت و دقت نظر بالای مهندسان و ناظران ژاپنی حاضر در پروژه باعث شد تا در اجرای بخش تاسیسات این پروژه نیز، دقت و ظرافت بسیار بالایی به کار رود. در ابتدای سال 93 بود که ژاپنی ها اجرای این پروژه ملی خود را به شرکت «کار و اندیشه» سپردند و در مهرماه 1393، پس از تایید نقشه ها، اجرای سیستم VRV دایکین توسط متخصصان شرکت کار و اندیشه آغاز گردید. در این پروژه تعداد .... یونیت خارجی دستگاه VRV IV و تعداد 80 یونیت داخلی در انواع مختلف کستی، داکتی و دیواری کار شده است.

گفتنی ست شرکت کار و اندیشه اولین شرکت ایرانی در فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی Daikin ژاپن در ایران بوده و از سال 1387 پروژه های بسیاری را اجرا کرده است.

 

 

سفارت چین در تهران

در پروژه ساختمان سفارت چین، بدلیل مراودات تجاری و سیاسی زیاد بین دو کشور، حساسیت های زیادی در مورد ساختار معماری و سیستم های تهویه مطبوع آن وجود داشت. سرانجام مهندسان و کارشناسان چینی با بررسی های موجود میان شرکت های ایرانی، «کار و اندیشه» و برند Haier را برای اجرای تاسیسات ساختمان سفارت چین انتخاب کردند. در پاییز سال 1390 و پس از تایید نقشه ها، کار اجرای سیستم MRV III هایر آغاز شد و سرانجام پس از نصب یونیت های داخلی کستی و داکتی به پایان رسید. 
japon.jpg